Ta Kontakt med oss

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Forhandlere

Forhandlere av strikkemaskiner og utstyr

sortert etter postnummer

Maria Valsdottir

Maria Valsdottir

Bygdøy Terrasse 14d

0287 Oslo

Tel. 916 64 473

maria@mariavals.com

www.mariavals.com

Trollkar

Heming Welde Thorbjørnsen

Haraldsgaten 76

5528 Haugesund

Tlf. 464 23 680

kontakt@trollkar.no

www.trollkar.no

model_Oslo Sy og Servicesenter .jpg

Oslo Sy- og Servicesenter

Kari Trondsen

Thv. Meyersgt. 48

0552 Oslo

Tlf. 22 35 61 67

post@elna-oslo.no

www.elna-oslo.no

model_Stoffhjørnet .jpg

Stoffhjørnet 

Mai-Lis Petersson

Engervannsv.39

1337 Sandvika

Tlf. 402 41 556

maia_55@hotmail.com

www.stoffhjørnet.no

Stanett

 

Else Wattum Hansen, Egil Hansen

Solstadveien 1

1809 Askim

Tel. 69 88 10 25

post@stanett.no

www.stanett.no

Kværnhuset Strikk & Flisespikk

Gerd and Terje Harstad

Åsvegen 5

2034 Holter

Tel. 63 99 52 10, 971 23 571 - Gerd

977 13 350 - Terje

post@kvarnhuset.no

www.kvarnhuset.no

Akeb A/S

Anne Karin Beheim

Gml. Kongev. 22

3070 Sande i Festfold

Tlf. 33 77 89 95, 930 32 927

annekarin@akeb.no

www.akeb.no

Karistrikk

Kari Hansen

Fredbohavna 3

3919 Porsgrunn

Tlf. 920 59 972

karistrikk@gmail.com

www.karistrikk.no

Kreaktiv, Kvadrat kjøpesenter

Gro Drangeid

Gamle Stokkavei 1

4313 Sandnes

Tlf. 51 96 01 55

kreaktiv@khobby.no

Karmin Garn og Gaver AS

Solveig Hennig

Gyldenløves gt. 17

4611 Kristiansand

Tlf. 38 02 88 90, 916 35 113

solveig@karmin.no

www.karmin.no

Livs Strikkemote

Liv Ranvik

Bølgen kjøpesenter

6440 Elnesvågen

Tlf. 900 80 692

liv@strikkemote.no

www.strikkemote.no

Trondheim Sysenter AS

Roar Stormo

Sandgt. 29

7012 Trondheim

Tlf. 73 53 20 73

post@trondheimsysenter.no

Galleri Nåløyet A/S

Margunn Jonassen

Kirkegt. 29

7600 Levanger

Tlf. 74 08 07 30

gallenaa@online.no

Husqvarna Namsos

Knut Devik & Laila Stoltz

Havnegt. 11

7800 Namsos

Tlf. 74 27 23 38, 948 03 215, 416 25 164

husqvarnabutikken@online.no

www.husqvarnabutikken.no

Garn & Tekstil A/S

Bjørg Rødfjell, Ruth Haus

Nordal Griegsgt. 5-7

8622 Mo i Rana

Tlf. 75 15 14 77

post@garnogtekstil.no